Close
Type at least 1 character to search
Back to top
Podcast Małgo Kotlonek

Ciało komunikuje się z Tobą

Zapraszam Cię do wysłuchania 8. odcinka podcastu ROZWÓJ FUNDAMENTEM SUKCESU, zatytułowanego: Ciało komunikuje się z Tobą.

Jak nawiązać relację ze swoim ciałem i nauczyć się z nim komunikować? 

Ten dar mamy w sobie wszyscy, ale to, co zaburza naszą wewnętrzną komunikację z ciałem to warunki zewnętrze. Jesteśmy zabiegani, nie zarządzamy świadomie naszym życiem, tylko bierzemy to co nam się przytrafia. W dzisiejszym odcinku dzielę się z Tobą moimi osobistymi doświadczeniami i tym jak dzięki rozwojowi osobistemu wyleczyłam chorobę psychosomatyczną.

W podcaście ROZWÓJ FUNDAMENTEM SUKCESU dzielę się z Tobą częścią mojej osobistej ścieżki rozwojowej i pokazuję w jakich obszarach możesz o siebie zadbać, aby żyć z lekkością. Uważam, że rozwój jest fundamentem sukcesu, zarówno osobistego, jak i biznesowego. To od rozwoju wszystko się zaczyna! Zainspiruj się!

Z tego odcinka dowiesz się również:

Zachęcam Cię do wysłuchania odcinka!

Udostępnij:

Ćwiczenie, o którym mowa w odcinku:

Dziś będzie niezwykle przyjemne, możliwe że uśniesz po 5 minutach, ale nie martw się tym. Nawet jeśli śpisz, Twoja podświadomość czuwa. Zapraszam Cię do rozluźnienia ciała poprzez wykonanie relaksacji Schultza (tutaj link).  

Notuj swoje przemyślenia i pytania na bieżąco. Porozmawiamy o tym na warsztatach Rozwój Fundamentem Sukcesu, które odbędą się 07 marca. Nie odkładaj zapisu na warsztaty na ostatnią chwilę, nie może Cię przecież zabraknąć. Zapisy już ruszyły!

Nasz plan na kolejne dni:

✔️ Wszystkie podcasty będą publikowane codziennie na www.malgokotlonek.com.

✔️ Do końca dnia postaraj się wykonać ćwiczenie, o którym mówię w każdym odcinku.

✔️ Zapisz się na warsztaty rozwojowe, kliknij w baner poniżej.

✔️ Dołącz do grupy na FB ROZWÓJ FUNDAMENTEM SUKCESU.

Pobierz zeszyt ćwiczeń, wejdź na ścieżkę rozwoju i zbuduj wizerunek o jakim zawsze marzyłaś.