Close
Type at least 1 character to search
Back to top
Małgo Kotlonek Podcast

Dyskietka rozwojowa

Zapraszam Cię do wysłuchania 3. odcinka podcastu ROZWÓJ FUNDAMENTEM SUKCESU, zatytułowanego: Dyskietka rozwojowa. Brzmi intrygująco? Szczegóły poznasz w dzisiejszym odcinku.

Wyrażenie dyskietka rozwojowa pojawiło się wiele lat temu na mojej terapii : ). Zdecydowałam się na nią, gdyż byłam w żałobie i kompletnie nie radziłam sobie z odejściem mojego Taty. Zrozumiałam wtedy, że tak naprawdę człowiek jest bardzo prosty w obsłudze… Ale dopiero jak przeczyta ulotkę 😉 Posłuchaj dzisiejszego odcinka i koniecznie wykonaj ćwiczenie, o którym mówię na samym końcu.

W podcaście ROZWÓJ FUNDAMENTEM SUKCESU dzielę się z Tobą częścią mojej osobistej ścieżki rozwojowej i pokazuję w jakich obszarach możesz o siebie zadbać, aby żyć z lekkością. Uważam, że rozwój jest fundamentem sukcesu, zarówno osobistego, jak i biznesowego. To od rozwoju wszystko się zaczyna! Zainspiruj się!

Z tego odcinka dowiesz się również:

Zachęcam Cię do wysłuchania odcinka!

Udostępnij:

Ćwiczenie, o którym mowa w odcinku:

Wypisz, z czym czujesz się niekomfortowo w swoim życiu. Połóż prawą rękę na sercu, połącz się z nim. Niech odpowiedzi płyną właśnie z serca, a nie z rozumu. 

Oczywiście zapisz je w swoim dzienniku rozwojowym. Nie ograniczaj się. Wsłuchaj się w siebie i po prostu pisz… Ten materiał wykorzystamy podczas wspólnych warsztatów, które odbędą się już 07 marca. Zapisy już ruszyły!

Nasz plan na kolejne dni:

✔️ Wszystkie podcasty będą publikowane codziennie na www.malgokotlonek.com.

✔️ Do końca dnia postaraj się wykonać ćwiczenie, o którym mówię w każdym odcinku.

✔️ Zapisz się na warsztaty rozwojowe, kliknij w baner poniżej.

✔️ Dołącz do grupy na FB ROZWÓJ FUNDAMENTEM SUKCESU.

Pobierz zeszyt ćwiczeń, wejdź na ścieżkę rozwoju i zbuduj wizerunek o jakim zawsze marzyłaś.