Close
Type at least 1 character to search
Back to top
Małgo Kotlonek Podcast

Ego

Zapraszam Cię do wysłuchania 6. odcinka podcastu ROZWÓJ FUNDAMENTEM SUKCESU, zatytułowanego: Ego.

Gdy wyznaczasz swój cel, to zastanawiasz się czy chęć osiągnięcia go idzie z poziomu”ego”? Czym jest Ego, Super Ego i Id? Warto poszerzyć swoją wiedzę na ten temat i świadomie analizować swoje potrzeby. Rozwój człowieka daje mu możliwość rozwiązywania konfliktów wewnętrznych, a nasze ego żyje w odwiecznym konflikcie, bo ma pozytywny i negatywny wymiar. Jest nam potrzebne, bo to ono pcha nas do rozwoju, ale nieuświadomione potrafi też nieźle nabroić w naszym życiu.

W dzisiejszym odcinku mojego podcastu ROZWÓJ FUNDAMENTEM SUKCESU, nauczysz się analizować, która z tych trzech płaszczyzn najczęściej przemawia, gdy podejmujesz decyzje w swoim życiu.

W podcaście ROZWÓJ FUNDAMENTEM SUKCESU dzielę się z Tobą częścią mojej osobistej ścieżki rozwojowej i pokazuję w jakich obszarach możesz o siebie zadbać, aby żyć z lekkością. Uważam, że rozwój jest fundamentem sukcesu, zarówno osobistego, jak i biznesowego. To od rozwoju wszystko się zaczyna! Zainspiruj się!

Z tego odcinka dowiesz się również:

Zachęcam Cię do wysłuchania odcinka!

Udostępnij:

Ćwiczenie, o którym mowa w odcinku:

Przeanalizuj trudną sytuację jaka Ci się ostatnio przytrafiła i zastanów się, która z płaszczyzn przemówiła : id, ego czy superego? Dzięki temu zbudujesz swoją świadomość, kolejny krok milowy na Twojej ścieżce rozwoju. Nauczysz się też szybciej analizować skąd pochodzą trudne emocje i kontrolować je.

Tyle na dziś. Działaj! Pracuj nad sobą i pamiętaj, że wszystko będzie dobrze. A już 7 marca widzimy się na żywo na warsztatach Rozwój Fundamentem Sukcesu, na których dokonamy podsumowania dwutygodniowego procesu rozwojowego. Zapisy już ruszyły!

Nasz plan na kolejne dni:

✔️ Wszystkie podcasty będą publikowane codziennie na www.malgokotlonek.com.

✔️ Do końca dnia postaraj się wykonać ćwiczenie, o którym mówię w każdym odcinku.

✔️ Zapisz się na warsztaty rozwojowe, kliknij w baner poniżej.

✔️ Dołącz do grupy na FB ROZWÓJ FUNDAMENTEM SUKCESU.

Pobierz zeszyt ćwiczeń, wejdź na ścieżkę rozwoju i zbuduj wizerunek o jakim zawsze marzyłaś.