Close
Type at least 1 character to search
Back to top
Podcast Małgo Kotlonek

Moje wartości, moje drogowskazy

Zapraszam Cię do wysłuchania 11. odcinka podcastu ROZWÓJ FUNDAMENTEM SUKCESU, zatytułowanego: Moje wartości, moje drogowskazy.

Gdy wszystko się rozpada, nie wiemy od czego zacząć, często pozostajemy jeszcze w emocjach po stracie. Nie myślimy jasno. Warto wtedy rozpocząć drogę budowania siebie na nowo, odpowiedzieć sobie na pytanie kim byłam, a kim chciałabym być. Kim chciałabym się otaczać, gdzie chciałabym pracować, jak spędzać wolny czas.

Pomocne tu będzie ćwiczenie z wartościami. Tabelę wartości możesz pobrać na mojej stronie w treści tego podcastu.

W podcaście ROZWÓJ FUNDAMENTEM SUKCESU dzielę się z Tobą częścią mojej osobistej ścieżki rozwojowej i pokazuję w jakich obszarach możesz o siebie zadbać, aby żyć z lekkością. Uważam, że rozwój jest fundamentem sukcesu, zarówno osobistego, jak i biznesowego. To od rozwoju wszystko się zaczyna! Zainspiruj się!

Z tego odcinka dowiesz się również:

Zachęcam Cię do wysłuchania odcinka!

Udostępnij:

Ćwiczenie, o którym mowa w odcinku:

Pobierz listę wartości TUTAJ.

Jeśli jesteś na takim etapie życie, gdzie czujesz, że chciałabyś coś zmienić, to wydrukuj pobrany plik i wykreśl czarnym mazakiem swoje dotychczasowe wartości. Zobacz jakie wartości zostały. Zobacz jak zmieniłoby się twoje życie gdybyś wybrała inne wartości, np. gdybyś wybrała minimalizm, to może udałoby Ci się zrobić porządki w życiu i w szafie, odrzucić to co stare i już nieprzydatne, z taką wartością dbałabyś o to żeby regularnie czyścić swoje myśli i otoczenie, z tego co Ci nie służy.

Z wartością wolność może zdecydowałabyś się na duży krok w swoim życiu i przeszła na samozatrudnienie, decydowałabyś wtedy o tym kiedy i jak długo pracujesz. Z wartością misja musiałabyś się głęboko zastanowić po co jesteś na tym świecie, jaką misję ma Twoja dusza i co chcesz w swoim życiu zrobić żeby ją zrealizować itd.itd.

O wartościach porozmawiamy także podczas nadchodzących warsztatów, na których dzięki wykonanym ze mną ćwiczeniach będziesz mogła określić nowy cel, twojego nowego „JA”. Rolą tego podcastu jest odpowiednie przygotowanie do udziału w warsztatach. Zapisz się na warsztaty TUTAJ!

Nasz plan na kolejne dni:

✔️ Wszystkie podcasty będą publikowane codziennie na www.malgokotlonek.com.

✔️ Do końca dnia postaraj się wykonać ćwiczenie, o którym mówię w każdym odcinku.

✔️ Zapisz się na warsztaty rozwojowe, kliknij w baner poniżej.

✔️ Dołącz do grupy na FB ROZWÓJ FUNDAMENTEM SUKCESU.

Pobierz zeszyt ćwiczeń, wejdź na ścieżkę rozwoju i zbuduj wizerunek o jakim zawsze marzyłaś.