Close
Type at least 1 character to search
Back to top
Podcast Małgo Kotlonek

Pozwól, żeby rozpadło się to, co się rozpada

Zapraszam Cię do wysłuchania 10. odcinka podcastu ROZWÓJ FUNDAMENTEM SUKCESU, zatytułowanego: Pozwól, żeby rozpadło się to, co się rozpada.

Jeśli pragniesz doświadczyć zmiany, to musisz pozwolić rozpaść się temu, co już się rozpada. To trudne, wiem! Wiele razy sama przez to przechodziłam i dziś jestem silniejsza dzięki tym doświadczeniom.

Gdybym nie pozwoliła staremu odejść, nie potrafiłabym zbudować wszystkiego na nowo. A ja bardzo lubię to nowe i gwarantuję Ci, że Ty również pokochasz swoje „nowe”. Jeśli po kilku dniach pracy ze mną zrozumiałaś, że są w twoim życiu rzeczy oraz sytuacje, które Ci nie służą, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Możesz to zmienić. Ten proces jest częścią twojego rozwoju. Dziś opowiem Ci o tym więcej.

W podcaście ROZWÓJ FUNDAMENTEM SUKCESU dzielę się z Tobą częścią mojej osobistej ścieżki rozwojowej i pokazuję w jakich obszarach możesz o siebie zadbać, aby żyć z lekkością. Uważam, że rozwój jest fundamentem sukcesu, zarówno osobistego, jak i biznesowego. To od rozwoju wszystko się zaczyna! Zainspiruj się!

Z tego odcinka dowiesz się również:

Zachęcam Cię do wysłuchania odcinka!

Udostępnij:

Ćwiczenie, o którym mowa w odcinku:

Napisz na kartce wszystko to, czemu pozwolisz odejść. Pod spodem napisz, jak poczujesz się gdy pozwolisz temu odejść. Następnie opisz, jak będziesz się czuła rok później.

Pamiętaj, że odpowiednia perspektywa sprawia, że wszystko będzie dobrze. Nad nową perspektywą popracujemy również wspólnie na warsztatach rozwojowych, które odbędą się już 07 marca. Dołączysz? Wierzę, że tak!

Zapisy już ruszyły!

Nasz plan na kolejne dni:

✔️ Wszystkie podcasty będą publikowane codziennie na www.malgokotlonek.com.

✔️ Do końca dnia postaraj się wykonać ćwiczenie, o którym mówię w każdym odcinku.

✔️ Zapisz się na warsztaty rozwojowe, kliknij w baner poniżej.

✔️ Dołącz do grupy na FB ROZWÓJ FUNDAMENTEM SUKCESU.

Pobierz zeszyt ćwiczeń, wejdź na ścieżkę rozwoju i zbuduj wizerunek o jakim zawsze marzyłaś.