Close
Type at least 1 character to search
Back to top
Podcast Małgo Kotlonek

Trauma

Zapraszam Cię do wysłuchania 7. odcinka podcastu ROZWÓJ FUNDAMENTEM SUKCESU, zatytułowanego: Trauma.

Nie znam człowieka, który nie przeżyłby jakiejś traumy. Czasami może ją wywołać z pozoru błaha sytuacja. Często nie uświadamiamy sobie istoty traumy w naszym życiu. 

Doświadczamy różnego rodzaju problemów w pracy, w zarabianiu pieniędzy, w relacjach z innymi osobami i nie wiemy jakie jest podłoże tej sytuacji. Nie rozumiemy, że uleczając traumę, możemy zmienić nasze życie o 180 stopni.

W podcaście ROZWÓJ FUNDAMENTEM SUKCESU dzielę się z Tobą częścią mojej osobistej ścieżki rozwojowej i pokazuję w jakich obszarach możesz o siebie zadbać, aby żyć z lekkością. Uważam, że rozwój jest fundamentem sukcesu, zarówno osobistego, jak i biznesowego. To od rozwoju wszystko się zaczyna! Zainspiruj się!

Z tego odcinka dowiesz się również:

Zachęcam Cię do wysłuchania odcinka!

Udostępnij:

Ćwiczenie, o którym mowa w odcinku:

Podziel kartkę na dwie części. Na jednej wypisz te rzeczy, które sprawiają ci trudność. Może to być niechęć do zadbania o swój wygląd lub zarządzania własnymi finansami, lęk przed spotkaniami w większej grupie osób, wstyd przed pokazywaniem którejś części swojego ciała lub zwyczajne problemy codzienne. Wypisz wszystko, co przyjdzie Ci do głowy. Na drugiej stronie kartki wymień to, co Cię wzmacnia, w czym jesteś dobra. 

Najważniejsze jest uświadomienie sobie mocnych i słabych stron, tego co nas osłabia, ale również tego co nas wzmacnia. Wykonując to ćwiczenie zrobisz ogromny krok na swojej ścieżce rozwojowej.

Następnie zastanów się jakie wydarzenie z przeszłości mogło dać początek tym blokadom. Warto skonsultować to z terapeutą. Jeśli potrzebujesz wsparcia, napisz do mnie.

Dzisiejszy temat i ćwiczenie nie należało do łatwych, ale trzymam za ciebie kciuki i nie zapominaj, że wszystko będzie dobrze! Wspólne podsumowanie czeka nas już 7 marca, na warsztatach ROZWÓJ FUNDAMENTEM SUKCESU. Warsztaty odbędą się w zamkniętej grupie na Facebooku, więc jeśli nie chcesz przegapić tego wydarzenia, to koniecznie dołącz. Zapisy już ruszyły!

Nasz plan na kolejne dni:

✔️ Wszystkie podcasty będą publikowane codziennie na www.malgokotlonek.com.

✔️ Do końca dnia postaraj się wykonać ćwiczenie, o którym mówię w każdym odcinku.

✔️ Zapisz się na warsztaty rozwojowe, kliknij w baner poniżej.

✔️ Dołącz do grupy na FB ROZWÓJ FUNDAMENTEM SUKCESU.

Pobierz zeszyt ćwiczeń, wejdź na ścieżkę rozwoju i zbuduj wizerunek o jakim zawsze marzyłaś.