Close
Type at least 1 character to search
Back to top
Podcast Małgo Kotlonek

Uzdrawiająca moc umysłu

Zapraszam Cię do wysłuchania 9. odcinka podcastu ROZWÓJ FUNDAMENTEM SUKCESU, zatytułowanego: Uzdrawiająca moc umysłu.

Czy wiesz, że każda nasza myśl wytwarza substancję chemiczną i ma ogromny wpływ na nasze ciało? Nasze ciało reaguje na nasze myśli. Jeśli coś jeszcze się nie wydarzyło, ale Ty potrafisz wygenerować uczucie jakby się to wydarzyło, to zaczynają dziać się cuda. Posłuchaj dzisiejszego odcinka i koniecznie wykonaj ćwiczenie, o którym mówię na samym końcu. 

W podcaście ROZWÓJ FUNDAMENTEM SUKCESU dzielę się z Tobą częścią mojej osobistej ścieżki rozwojowej i pokazuję w jakich obszarach możesz o siebie zadbać, aby żyć z lekkością. Uważam, że rozwój jest fundamentem sukcesu, zarówno osobistego, jak i biznesowego. To od rozwoju wszystko się zaczyna! Zainspiruj się!

Z tego odcinka dowiesz się również:

Zachęcam Cię do wysłuchania odcinka!

Udostępnij:

Ćwiczenie, o którym mowa w odcinku:

Na pewno przytrafiło Ci się kiedyś obudzić przed budzikiem, bo byłaś podekscytowana czymś, co ma wydarzyć się następnego dnia. W pewnym sensie był to rozkaz dla naszego umysłu, chciałaś być w odpowiednim miejscu, o konkretnej godzinie.

Skoro ciało posłuchało cię, to masz namacalny dowód na to, że posłucha cię też w innej sytuacji. Aby nawiązać lepszy kontakt ze swoim ciałem spróbuj medytować. 

Można to robić na wiele sposobów. Przede wszystkim nie próbuj zagłuszyć swoich myśli, bo da to odwrotny efekt. Możesz jednak skupić się na powtarzaniu mantry np „OM”. Twoja uwaga skupi się na niej gdy będziesz ją cały czas powtarzać w myślach. Po jakimś czasie możesz odczuć totalną błogość i to jest to co w medytacji kocham najbardziej. Gdy zaczną napływać myśli zacznij powtarzać mantrę i tak przez 10 do 20 minut.

Znajdź sobie ciche miejsce, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał.

Życzę Ci udanej medytacji i słyszymy się już jutro. 

 

Notuj swoje przemyślenia i pytania na bieżąco. Porozmawiamy o tym na warsztatach Rozwój Fundamentem Sukcesu, które odbędą się 07 marca. Nie odkładaj zapisu na warsztaty na ostatnią chwilę, nie może Cię przecież zabraknąć. Zapisy już ruszyły!

Nasz plan na kolejne dni:

✔️ Wszystkie podcasty będą publikowane codziennie na www.malgokotlonek.com.

✔️ Do końca dnia postaraj się wykonać ćwiczenie, o którym mówię w każdym odcinku.

✔️ Zapisz się na warsztaty rozwojowe, kliknij w baner poniżej.

✔️ Dołącz do grupy na FB ROZWÓJ FUNDAMENTEM SUKCESU.

Pobierz zeszyt ćwiczeń, wejdź na ścieżkę rozwoju i zbuduj wizerunek o jakim zawsze marzyłaś.