Close
Type at least 1 character to search
Back to top
Podcast Małgo Kotlonek

W co postanowiłaś uwierzyć?

Zapraszam Cię do wysłuchania 13. odcinka podcastu ROZWÓJ FUNDAMENTEM SUKCESU, zatytułowanego: W co postanowiłaś uwierzyć?

Jeśli jest ktoś, kto w przeszłości podkopał Twoją pewność siebie, odbierz mu prawo decydowania i wpływania na twoje życie. Stwórz swoje własne i pozytywne przekonania na swój temat. Skup się na tym co w sobie kochasz i komunikuj to światu. Niech dowie się jaka jesteś wyjątkowa. Jak to zrobić? Posłuchaj dzisiejszego odcinka.

W podcaście ROZWÓJ FUNDAMENTEM SUKCESU dzielę się z Tobą częścią mojej osobistej ścieżki rozwojowej i pokazuję w jakich obszarach możesz o siebie zadbać, aby żyć z lekkością. Uważam, że rozwój jest fundamentem sukcesu, zarówno osobistego, jak i biznesowego. To od rozwoju wszystko się zaczyna! Zainspiruj się!

Z tego odcinka dowiesz się również:

Zachęcam Cię do wysłuchania odcinka!

Udostępnij:

Ćwiczenie, o którym mowa w odcinku:

Stwórz swoje nowe przekonania, a one stworzą Ciebie. Wypisz swoje przekonania na swój temat. Przyjrzyj się im. Czy dzięki tym przekonaniom możesz stać się osobą, którą naprawdę chciałabyś być? Postaraj się przetransformować chociaż trzy z nich np. „Jestem kiepską kucharką” na „lubię gotować, ale jeszcze bardziej lubię jak inni gotują dla mnie”.

To już przedostatni odcinek w tej serii. Warsztaty zbliżają się wielkimi krokami, a mój poziom ekscytacji jest już naprawdę wysoki. Czuję, że to będzie wspaniałe wydarzenie. Wierzę, że podzielasz mój entuzjazm i widzimy się już 07 marca na podsumowujących nasz proces rozwojowy warsztatach, gdzie zadbam o fundamenty Twojego rozwoju. Przypominam, że udział w spotkaniu na żywo będzie dostępny tylko dla osób zapisanych. Zapisz się TUTAJ!

Nasz plan na kolejne dni:

✔️ Wszystkie podcasty będą publikowane codziennie na www.malgokotlonek.com.

✔️ Do końca dnia postaraj się wykonać ćwiczenie, o którym mówię w każdym odcinku.

✔️ Zapisz się na warsztaty rozwojowe, kliknij w baner poniżej.

✔️ Dołącz do grupy na FB ROZWÓJ FUNDAMENTEM SUKCESU.

Pobierz zeszyt ćwiczeń, wejdź na ścieżkę rozwoju i zbuduj wizerunek o jakim zawsze marzyłaś.