BEZPŁATNE WARSZTATY

rozwój fundamentem sukcesu

POZNAJ SIEBIE I ZBUDUJ SILNE FUNDAMENTY
TWOJEGO WIZERUNKU

07.03.2022 r. godz. 19:00

Małgorzata Kotlonek

KOCHASZ SIEBIE? KOCHASZ ROZWÓJ?

Czy wiesz już co jest dla ciebie dobre w tym momencie twojego życia?
Czy chciałabyś dostać gotową strategię jak przejść przez ścieżkę rozwoju, dzięki której będziesz osiągać sukcesy osobiste i zawodowe?

Moim pierwszym talentem w testach Gallupa jest strateg i to właśnie ten talent przeprowadził mnie przez wszystkie życiowe turbulencje.
Dziś tym doświadczeniem chcę się podzielić z Tobą.

Przygotowałam WARSZTATY, dzięki którym:

Dlaczego wyznaczenie celu jest tak ważne?

JEŚLI NIE WIESZ, DOKĄD ZMIERZASZ, PRAWDOPODOBNIE WYLĄDUJESZ GDZIEŚ INDZIEJ.

Małgorzata Kotlonek

Czy bierzesz udział w różnych szkoleniach rozwojowych, słuchasz afirmacji, powtarzasz je, piszesz dziennik, czytasz kolejną motywującą książkę i … masz poczucie, że to nie działa? Nie czujesz tej ogromnej satysfakcji, która miała cię przepełniać.  Nie czujesz entuzjazmu i radości. Za to ogarnia Cię frustracja i odkładasz na bok swoje postanowienia oraz marzenia, żeby za chwilę wrócić do tego ponownie?  Czy czujesz się zmęczona, bo ten kołowrotek  powtarza się kolejny raz? 

 

Jeśli to znasz, to powiem Ci  dlaczego tak się dzieje.  Najprawdopodobniej nie osiągasz rezultatów, bo nie wyznaczasz swoich celów.  

 

Jeśli nie chcesz więcej błądzić po omacku, chcesz namacalnych efektów rozwojowych w Twoim życiu, zapraszam na warsztaty Rozwój Fundamentem Sukcesu! Wyznaczysz swój cel, jednak czy przystąpisz do jego realizacji zależy już tylko od Ciebie! ! Dlatego tak ważna jest praca w grupie osób, które myślą tak jak Ty i chcą zmierzać w tym samym kierunku. Praca w grupie jest nieoceniona.

Podczas spotkania odpowiem na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Bądź na żywo!

WARSZTAT JEST PODSUMOWANIEM CYKLU ROZWOJOWEGO "ROZWÓJ FUNDAMENTEM SUKCESU" W FORMIE PODCASTU. ZAWIERA ON BARDZO WAŻNE PYTANIA, NA KTÓRE WARTO SOBIE ODPOWIEDZIEĆ JESZCZE PRZED WARSZTATEM. DOSTANIESZ JE W MAILU PO ZAPISIE.

o mnie

Nazywam się Małgo Kotlonek i jestem certyfikowaną mentorką biznesową oraz strategiem. Wspieram przedsiębiorców i kobiety na stanowiskach liderskich w budowaniu wizerunku poprzez wejście na ścieżkę rozwoju osobistego.

Jestem pomysłodawczynią i współzałożycielką marki GOSHICO, która powstała gdy miałam zaledwie 26 lat. Jako artystyczna dusza z biznesowym zacięciem podeszłam strategicznie do tworzenia wizerunku mojej marki, projektowania produktów, PR-u oraz marketingu i tym samym stałam się kreatorem sukcesu GOSHICO.

Jestem self made businesswoman z bogatym doświadczeniem, zapewniam Cię że znam smak sukcesu i porażki. Sukces nie spada nam z nieba, sukces wypracowujesz! Kiedy przyjdzie musisz wiedzieć jak go udźwignąć, gdy go nie ma musisz sprawdzić co go blokuje.

Tak w skrócie wyglądała moja ścieżka rozwoju osobistego i biznesowego, bo w mojej opinii jedno bez drugiego nie istnieje.

Chciałabym podzielić się z Tobą wiedzą, która będzie dla Ciebie pomocna w budowaniu Twojego wizerunku. Tworząc autorskie szkolenie MasterClass w 2020 roku, wiedziałam że powstaje coś wartościowego, coś co posłuży nie tylko jego uczestniczkom, ale też ich kolejnym pokoleniom. To wiedza, której zabrakło, gdyż nasze babki i prababki żyły w warunkach, które skupiały ich uwagę na przetrwaniu. Ale w hołdzie dla ich odwagi my odważmy się dziś zadbać o siebie, bo jestem przekonana, że tego dla nas by chciały. 

Małgorzata Kotlonek

Małgo jak prawdziwa przewodniczka wprowadziła nas w świat intuicji. Zarówno przed, jak i po zakończeniu warsztatów, otrzymaliśmy pełne wsparcie organizacyjne i wskazówki do kontynuacji rozpoczętej pracy.

Na warsztatach konstelacji w biznesie przekonałam się, że idealnym dopełnieniem mojego racjonalizmu jest intuicja, którą powinnam się kierować. Dopiero wtedy moje decyzje będą dobre dla mnie, będą służyły mojemu rozwojowi, a to z kolei przyniesie korzyści biznesowe. Wykonywane w czasie warsztatów zadania zmusiły mnie do zastanowienia się nad nadaniem odpowiedniej hierarchii niektórym sprawom, uporządkowałam je, a taki porządek w głowie był mi bardzo potrzebny. Największym zaskoczeniem warsztatów okazały się ustawienia, w czasie których fundamentalni sceptycy otwierali ze zdumienia oczy, gdy okazywało się, że energia grupy układa się w obraz naszego życia, problemów, które nas blokują, ale przede wszystkim podpowiada i przynosi najlepsze ich rozwiązania. Warsztaty odbyły się w niezwykle przyjaznej i serdecznej atmosferze, w grupie, która nie oceniała, a wspierająco akceptowała każdego z uczestników. Małgo jak prawdziwa przewodniczka wprowadziła nas w świat intuicji. Zarówno przed, jak i po zakończeniu warsztatów, otrzymaliśmy pełne wsparcie organizacyjne i wskazówki do kontynuacji rozpoczętej pracy. Polecam udział w Warsztatach konstelacji w biznesie każdemu, kto chce rozwijać swoją karierę i firmę.

Małgorzata Szum

PRACA Z MAŁGO KOTLONEK NA STRATEGIĄ I WIZERUNKIEM MOJEGO BIZNESU POMOGŁA MI ZACZĄĆ KORZYSTAĆ Z MOJEGO POTENCJAŁU. UKIERUNKOWAŁA MOJE DZIAŁANIA I DODAŁA SKRZYDEŁ.

Warsztat organizowany przez Małgo był dla mnie niezwykłym doświadczenie. Grupa nieznajomych ludzi tworzy wspólną, bezpieczną przestrzeń do indywidualnego procesu pod czujnym okiem Małgo. Wszystko z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Mimo tego, że byłam tylko obserwatorem, jestem bardzo wdzięczna Małgo za zaproszenie, a uczestnikom za powierzenie mi ról w swoich procesach.

Ewa Badowska

Praca nad moim biznesmem z Małgo Kotlonek i warsztaty z ustawień systemowych w biznesie pokazały mi, jak najlepiej wykorzystać mój potencjał.

Dzięki warsztatom zobaczyłam na czym skupiam swoją uwagę i gdzie idzie moja energia. Praca z podświadomością w polu morficznym jest niezwykłym doświadczeniem. Kilka faktów zaskoczyło mnie bardzo, wiedziałam o nich wcześniej, jednak nie chciałam do siebie dopuścić tych myśli. Moja świadomość wypierała je codziennie. Jednak pole morficzne widzi wszystko i nie da się przed nim niczego ukryć. To fakt. Przełomowym momentem było, gdy pole pokazało jaki jest mój potencjał w przyszłości. Zobaczyłam konkretne rozwiązania, które przyniosą mi zyski jeśli zacznę je wdrażać i teraz wiem dokładnie, w co wkładać swoją codzienną energię, aby do tego dojść. Warsztaty są bardzo pomocne w zobrazowaniu aktualnej sytuacji, ale też pokazują najlepsze dla nas i dla naszego biznesu rozwiązania. Mając taką wiedzę, wiemy na czym się skupić i co robić dalej, aby osiągnąć to co dla nas najlepsze. Polecam warsztaty każdemu przedsiębiorcy i osobom myślącym o założeniu swojego biznesu. Oszczędzą wam czas w poszukiwaniu celu i rozwiązań.

Emilia Sędziak

Decyzja podjęta?