BEZPŁATNy Webinar

strategia marki

WEŹ UDZIAŁ I ZBUDUJ SILNE FUNDAMENTY
DLA TWOJEGO BIZNESU

18.05.2022 r. godz. 19:00

Małgorzata Kotlonek

STRATEGIA JEST NIEZBĘDNYM ELEMENTEM TWOJEGO SUKCESU.

Czy wiesz już jak podejmować kluczowe decyzje w swoim biznesie?
Czy wiesz w jakim kierunku zmierza Twoja firma? Czy jednak działasz bez żadnego planu?
Czy chciałabyś otrzymać gotową strategię jak przejść przez proces budowania strategii marki, dzięki której będziesz osiągać sukcesy zawodowe?

Moim pierwszym talentem w testach Gallupa jest strateg i to właśnie ten talent przeprowadził mnie przez wszystkie życiowe turbulencje.
Dziś tym doświadczeniem chcę się podzielić z Tobą.

Przygotowałam WEBINAR, dzięki któREMU:

Dlaczego STRATEGIA jest tak ważna?

JEŚLI NIE WIESZ, DOKĄD ZMIERZASZ, PRAWDOPODOBNIE WYLĄDUJESZ GDZIEŚ INDZIEJ.

Małgorzata Kotlonek

Podstawą strategii jest określenie wizji w jaki sposób biznes ma się rozwijać, niezbędne jest określenie celów krótko i długoterminowych oraz określenie sposobu osiągania ich.

Widzę, jak przedsiębiorcy próbują działać bez strategii. Próbują… bo działać bez planu zwyczajnie się nie da. Tracisz wtedy czas, pieniądze i ostatecznie zadowolenie z pracy.

Tworzenie strategii biznesowej to prawdziwa sztuka. Niesie ze sobą wiele ułatwień i pomaga w podejmowaniu kluczowych decyzji. Strategia biznesowa jest też jasnym drogowskazem dla pracowników i klientów, czego mogą i powinni się spodziewać we współpracy z daną organizacją.

Sama w sobie strategia firmy nie jest gwarantem sukcesu, jednak potrafi się w dużej mierze do niego przyczynić. Dlatego warto poświęcić jej i czas, i zasoby. Bo co prawda nie wszystkie firmy z jasno określoną strategią wygrywają, ale te, które jej nie mają, rzadko kiedy osiągają sukces.

Podczas spotkania odpowiem na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Bądź na żywo!

BEZPŁATNY WEBINAR STRATEGIA MARAKI
ŚRODA, 18.05.2022 r.

o mnie

Nazywam się Małgo Kotlonek i jestem certyfikowaną mentorką biznesową oraz strategiem. Wspieram przedsiębiorców i kobiety na stanowiskach liderskich w budowaniu strategii oraz budowaniu wizerunku poprzez wejście na ścieżkę rozwoju osobistego.

Jestem pomysłodawczynią i współzałożycielką marki GOSHICO. Miałam zaledwie 26 lat gdy założyłam swój pierwszy biznes, w tamtym czasie nie wiedziałam dokładnie co będę w życiu robić, ale dla działań jakie prowadziłam wtedy miałam strategię. Nic dziwnego, talent stratega mam na pierwszym miejscu w talentach Gallupa. Talent maksymalisty na trzecim miejscu pozwolił mi rozpisywać w szczegółach moje plany i wizje. Dzięki połączeniu talentu maksymalisty i wizjonera widzę biznesy w skali makro i mikro.

Chciałabym podzielić się z Tobą wiedzą, która będzie dla Ciebie pomocna w budowaniu strategii marki. 

Małgorzata Kotlonek

Decyzja podjęta?